yazdır
 • Nereye: Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-11-19 18:30:00

  78 yaşındaki annemin kulak etrafında görülen kitlenin tedavisini Adana Seyhan başkent hastanesi kulak burun boğaz bölümünde Doç.Dr. Can Alper ÇAĞICI yaptı.Oldukça önemli bir operasyon tarafından başarıyla yapıldı.Annem hala kontrol altında durumu düşündüğümüzden çok iyi.Başta daha önce çocuklarıma da oldukça başarılı burun ameliyatı da yapan Doç.Dr. Can Alper ÇAĞICI olmak üzere poliklinik sekreteri Yasemin Hanıma, birlikte çalıştığı tüm ekibe ve servis personeline ilgilerinden ve bize verdikleri güvenden dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 • 2 yıl önce - 2014-04-09 13:43:00

  Sayın Adana Seyhan başkent hastanesi Yönetim Kurulu Başkanlığına FARUK TEPGEÇ &Ailesi Adana Seyhan başkent hastanesi kulak burun boğaz bölümünde kulak tedavilerim bitikten sonra, burnumdan operasyon görmem gerekiyordu. Her ne kadar erkek de olsak; korku bacayı sarmıştı. Korkumu sayın doktorum Fulya ÖZER Hanım ın ikna edici konuşması ve moral vermesi ile korkumu yendim. Burun ameliyatı olmaya karar verdim. 04.04.2014-06.04.2014 tarihleri arasında Hasta hanede işlemler yürüyor, Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. Sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Evrak kayıt, hastaya yön verme; birebir ilgi başarı unutulmayan olacaktır. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir; bazı zamanda başarılar övülmelidir. Ben ve ailem bu hastanede gördüğüm cesaret verici sıcaklıktan dolayı, yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına, özellikle (yard. Doç. DR.FULYA ÖZER ‘hanıma, ameliyat sırasında isimlerini hatırlayamadığım diğer emeği geçen ekip arkadaşlarına, Dr. Muhammet Furkan Sökmen beye Servis görevlileri hemşire ve tüm emeği geçen personele) teşekkür ediyorum. Kendilerine teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık bedenlerinizden, başarı hayatınızdan eksik olmasın. Başarılarınızın devamını diliyorum.09.04.2014

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  HastaneDevlet HastanesiSağlık

  Yakındaki Firma ve Mekanlar