Tel: (0322) 327 2727

Adres: Başkent Hastanesi, Seyhan, 01150 Gazipaşa, , Adana, Türkiye


Başkent Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Gazipaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Başkent Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başkent Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başkent Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başkent Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başkent Hastanesi

1 görüş var

  • Sayın Adana Seyhan başkent hastanesi Yönetim Kurulu Başkanlığına FARUK TEPGEÇ &Ailesi Adana Seyhan başkent hastanesi kulak burun boğaz bölümünde kulak tedavilerim bitikten sonra, burnumdan operasyon görmem gerekiyordu. Her ne kadar erkek de olsak; korku bacayı sarmıştı. Korkumu sayın doktorum Fulya ÖZER Hanım ın ikna edici konuşması ve moral vermesi ile korkumu yendim. Burun ameliyatı olmaya karar verdim. 04.04.2014-06.04.2014 tarihleri arasında Hasta hanede işlemler yürüyor, Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. Sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Evrak kayıt, hastaya yön verme; birebir ilgi başarı unutulmayan olacaktır. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir; bazı zamanda başarılar övülmelidir. Ben ve ailem bu hastanede gördüğüm cesaret verici sıcaklıktan dolayı, yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına, özellikle (yard. Doç. DR.FULYA ÖZER ‘hanıma, ameliyat sırasında isimlerini hatırlayamadığım diğer emeği geçen ekip arkadaşlarına, Dr. Muhammet Furkan Sökmen beye Servis görevlileri hemşire ve tüm emeği geçen personele) teşekkür ediyorum. Kendilerine teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık bedenlerinizden, başarı hayatınızdan eksik olmasın. Başarılarınızın devamını diliyorum.09.04.2014

    Misafir, 09.04.2014 13:43:00

Başkent Hastanesi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Başkent Hastanesi
Gazipaşa Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 327 2727 Başkent Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Başkent Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...