Tel: (0322) 458 6868

Adres: Gazi Paşa Mh. Baraj Caddesi, No: 7, Seyhan, Adana, Türkiye


Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Gazipaşa Mah. mahallesinde (Baraj Caddesi) yer alıyor. Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi
  Toplam 39 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.49 puan aldı.
 • 78 yaşındaki annemin kulak etrafında görülen kitlenin tedavisini Adana Seyhan başkent hastanesi kulak burun boğaz bölümünde Doç.Dr. Can Alper ÇAĞICI yaptı.Oldukça önemli bir operasyon tarafından başarıyla yapıldı.Annem hala kontrol altında durumu düşündüğümüzden çok iyi.Başta daha önce çocuklarıma da oldukça başarılı burun ameliyatı da yapan Doç.Dr. Can Alper ÇAĞICI olmak üzere poliklinik sekreteri Yasemin Hanıma, birlikte çalıştığı tüm ekibe ve servis personeline ilgilerinden ve bize verdikleri güvenden dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Adana Seyhan başkent hastanesi Yönetim Kurulu Başkanlığına FARUK TEPGEÇ &Ailesi Adana Seyhan başkent hastanesi kulak burun boğaz bölümünde kulak tedavilerim bitikten sonra, burnumdan operasyon görmem gerekiyordu. Her ne kadar erkek de olsak; korku bacayı sarmıştı. Korkumu sayın doktorum Fulya ÖZER Hanım ın ikna edici konuşması ve moral vermesi ile korkumu yendim. Burun ameliyatı olmaya karar verdim. 04.04.2014-06.04.2014 tarihleri arasında Hasta hanede işlemler yürüyor, Doktorlar ve çalışanlar üzerlerine düşenleri çok iyi; hızlı bir şekilde yapıyorlardı. Sorunları yanıtlıyorlar; gülen yüz sayıları çoktu. Evrak kayıt, hastaya yön verme; birebir ilgi başarı unutulmayan olacaktır. Bazı insanlar, kuruluşlar, kişileri eleştirebilir; bazı zamanda başarılar övülmelidir. Ben ve ailem bu hastanede gördüğüm cesaret verici sıcaklıktan dolayı, yöneten ve yönetilen tüm çalışanlarına, özellikle (yard. Doç. DR.FULYA ÖZER ‘hanıma, ameliyat sırasında isimlerini hatırlayamadığım diğer emeği geçen ekip arkadaşlarına, Dr. Muhammet Furkan Sökmen beye Servis görevlileri hemşire ve tüm emeği geçen personele) teşekkür ediyorum. Kendilerine teşekkürlerimin iletilmesi ile sağlık bedenlerinizden, başarı hayatınızdan eksik olmasın. Başarılarınızın devamını diliyorum.09.04.2014

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Adana Seyhan Başkent Üniversitesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...