Tel: (0312) 583 4000

Adres: Tedaş Mamak Şubesi, Mamak, 06320 Ptt Evleri, , Ankara, Türkiye


Başkent Elektrik Dağıtım AŞ, Ankara ili Mamak ilçesinin Ptt Evleri Mah. mahallesinde yer alıyor. Başkent Elektrik Dağıtım AŞ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başkent Elektrik Dağıtım AŞ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başkent Elektrik Dağıtım AŞ

1 görüş var

  • AKDERE PEYAMİ SEFA MAH.MEHMET ALİ ALTUN CAD.368 NOLU SOKAĞIMIZA YAPILAN ÖRNEK YOL ÇALIŞMASI NEDENİYLE SOKAK AYDINLATMA DİREKLERİ DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. DEĞİŞTİRİLEN BU DİREKLER HER BİNANIN KÖŞESİNE GARAJ GİRİŞLERİNİ KAPATMADAN DİKİLMİŞ. FAKAT 7 NOLU APARTMANIN VE 9 NOLU APARTMANIN KÖŞESİNE DİKİLMESİ GEREKEN DİREK BİNANIN TAM SINIRINA KÖŞESİNE DEĞİL ŞU AN 7 NOLU BİNANIN (FENERBAHÇE APT) GARAJ GİRİŞİNİN TAM ORTASINA DİKİLMİŞTİR. BUNUN NEDENİ ÇOK MERAK EDİYORUM. NEDEN DİĞER DİREKLER KÖŞELERE DİKİLİRKEN O DİREK NEDEN KÖŞEYE DEĞİLDE TAM GARAJ GİRİŞİNE DİKİLMİŞTİR. ŞU AN BELKİ GARAJ OLARAK KULLANMIYORUZ AMA GARAJ GİRİŞİ BİNANIN ORTAK KULLANIM ALANI VE BAZI ZAMANLAR ARABAMIZI GARAJ KAPISININ ÖNÜNE PARK EDİYORUZ. SONUÇ OLARAK, HENUZ LAMBALARI BİLE TAKILMAYAN BU DİREĞİN DİKİLECEKSE DİĞER BİNALAR GİBİ İKİ BİNANIN TAM ORTASINA BİNANIN ORTAK KULLANIM ALANI OLAN GARAJ GİRİŞİNİ ENGELLEMEDEN DİKİLMESİNİ İSTİYORUM. BU YANLIŞIN DÜZELTİLİP YAPILACAK İŞLEMİN TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDERİM. İŞ TEL 0 312 4114122 CEP 0535 3175410

    Misafir, 06.12.2013 00:19:00

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 6.32 puan almıştır.
Başkent Elektrik Dağıtım AŞ
Ptt Evleri Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 583 4000 Başkent Elektrik Dağıtım AŞ

Aşağıdaki formu kullanarak Başkent Elektrik Dağıtım AŞ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...