Tel: (0212) 999 4040

Adres: Alemdar Mh. Dr. Eminpaşa Sk. No: 14 34122 Sultanahmet, Fatih, İstanbul, Türkiye


Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde yer alıyor. Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Resmi ilanların mevkutelerde yayınlanmasında aracı olmak, kurumun idaresine iştirak eden mevkutelere basın dernek ve sendikalarına en çok beş yıl vade ile kredi açmak, yönetmelikte tesbit edilecek basında fikren veya bedenen çalışanlar gibi basın mensuplarına vadesi iki yılı geçmemek üzere borç para vermek, basının her türlü ihtiyaçlarını temin etmek (Makine, kağıt, mürekkep gibi) ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Basın İlan Kurumu İstanbul Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...