Tel: (0212) 677 3939

Adres: Rehber Cad. No: 2/3 Cumhuriyet Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Başer Sürücü Kursu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Soğanlı Mah. mahallesinde (Rehber Caddesi) yer alıyor. Başer Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başer Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başer Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başer Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başer Sürücü Kursu

0 görüş var

Başer Sürücü Kursu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Başer Sürücü Kursu
Soğanlı Mah.Rehber Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 677 3939 Başer Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Başer Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...