Tel: (0212) 677 6565

Adres: Rehber Cad. Camlı Kahve Mey. No: 2 Şalvarlı Et Üstü Daire: 3 Cumhuriyet Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Başer Sürücü Kursları, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Soğanlı Mah. mahallesinde (Rehber Caddesi) yer alıyor. Başer Sürücü Kursları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başer Sürücü Kursları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başer Sürücü Kursları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başer Sürücü Kursları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başer Sürücü Kursları

1 görüş var

  • Ehliyet alamadım diye üzülüyordum bir gün bi arkadaşımın tvsiyesi üzerine bu kursa başvuru yaptım ve ehliyetimi aldım yemin ederim sekreterinden tutun hocalarına kadar süper sıcak kanlı insanlar hepsine bu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim ve herkesede ehliyet almamış arkadaşlarada tavsiye ediyorum.

    Misafir, 10.08.2010 16:30:00

Başer Sürücü Kursları adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Başer Sürücü Kursları
Soğanlı Mah.Rehber Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 677 6565 Başer Sürücü Kursları

Aşağıdaki formu kullanarak Başer Sürücü Kursları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...