Tel: (0312) 203 1000

Adres: Hakkı Turayliç Caddesi, No: 5, Emek, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Anıttepe Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Blv) yer alıyor. Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı

0 görüş var

Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı
Anıttepe Mah.Gazi Mustafa Kemal Blv, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 203 1000 Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Başbakanlık Denizcilik Müsteşarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...