Tel: (0212) 488 4926 veya (0212) 669 6743

Adres: Başak Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi, No: 16, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Başakşehir Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Başakşehir Mah. mahallesinde (Yunus Emre Caddesi) yer alıyor. Başakşehir Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başakşehir Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başakşehir Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başakşehir Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başakşehir Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Başakşehir Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Başakşehir Nüfus Müdürlüğü
Başakşehir Mah.Yunus Emre Caddesi, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 488 4926 Başakşehir Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Başakşehir Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...