Tel: (0212) 488 4940

Adres: Başak Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi, No: 16, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Başakşehir Kaymakamlığı, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Başak Mah. mahallesinde yer alıyor. Başakşehir Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başakşehir Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Başakşehir Kaymakamlığı
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başakşehir Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başakşehir Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başakşehir Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Başakşehir Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...