Tel: (0212) 488 4880 veya (0212) 488 4881

Adres: Başakşehir Mah. 2. Etap Erdem Bayazıt Caddesi, 418. Sokak, No: 1, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Başakşehir Mah. mahallesinde (418. Sokak) yer alıyor. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

0 görüş var

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Başakşehir Mah.418. Sokak, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 488 4880 Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...