Tel: (0212) 696 7285

Adres: İkitelli Cad. No: 137 Batı Bahat Hastanesi Yakınında Atatürk Mh. İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Başak Mobilya, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (İkitelli Caddesi) yer alıyor. Başak Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başak Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü mobilya ve dekorasyon malzemeleri ahşap ve metalden büro malzemeleri mutfak yatak oturma odası yemek odası . . . alım satım pazarlama ithalat ve ihracatı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başak Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başak Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başak Mobilya

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Başak Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...