Tel: (0378) 227 8505

Adres: Bartın, 5. Çevre Yolu Cd, 74100 Gölbucağı, , Bartın, Türkiye


Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Bartın ili Bartın Merkez ilçesinde yer alıyor. Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü

0 görüş var

Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü
, Bartın Merkez, Bartın.
+90(0378) 227 8505 Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Bartın Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...