Bartın Belediyesi logo

Tel: (0378) 227 1025 veya (0378) 227 1097

Adres: Kemerköprü Mh. Elmalık Sokak, No: 1, Belediye Hizmet Binası, Merkez, Bartın, Türkiye


Bartın Belediyesi, Bartın ili Bartın Merkez ilçesinin Kemer Köprü Mah. mahallesinde (Arka Sokak) yer alıyor. Bartın Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bartın Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bartın Belediyesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.04 puan aldı.
  • Sayın Başkanım sorunumuz çeşmeden akan sular çamur akıyor gördüğünüz gibi lütfen bu konuya tez zamanda bir çözüm bulmanızı istiyoruz .Bartın güzel bir il ama geliştirilmemiş inanıyorum ki siz bunu yapacaksınız yani Bartını çok güzel yapacaksınız .Lütfen ilk önce sularımızı düzeltin herkesi su taşıma çilesinden kurtarın LÜTFENNNNNNN..........

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bartın Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bartın Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bartın Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bartın Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...