Tel: (0232) 463 3499

Adres: 1431. Sokak No. 14 / B Kahramanlar, Konak, , İzmir, Türkiye


Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (1431. Sokak) yer alıyor. Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

1 görüş var

  • calışma saatler cumartesi pazar calışıyormu refakatcı odaları karmaşalık

    Misafir, 21.11.2013 21:18:00

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 9.8 puan almıştır.
Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Mimar Sinan Mah.1431. Sokak, Konak, İzmir.
+90(0232) 463 3499 Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...