Tel: (0212) 550 7725

Adres: Kazımkarabekir Mahallesi, 1-14 Sokak, No: 66, Barbaros Anadolu Lisesi, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Barbaros Anadolu Lisesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde yer alıyor. Barbaros Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Barbaros Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Barbaros Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Barbaros Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Barbaros Anadolu Lisesi

0 görüş var

Barbaros Anadolu Lisesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Barbaros Anadolu Lisesi
Kazım Karabekir Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 550 7725 Barbaros Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Barbaros Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...