Tel: (0212) 422 4838

Adres: Talimhane Sok. Reşitpaşa Cad. No: 3 Cihangir Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Baran Yapı - Fıratpen Bayi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Talimhane Sokak) yer alıyor. Baran Yapı - Fıratpen Bayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Baran Yapı - Fıratpen Bayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kozmetik, şampuan ve temizlik malzemeleri alım, satım, ithalat, ihracat ve dahili ticareti. Arsalar almak satmak bu arsalar üzerinde bina inşa etmek daireleri satmak Her türlü pvs ürünleri, alım satımını, imalatını, pvs doğrama işleri yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve anasözleşmesinde, 3. 4. 1995 ve 17. 8. 1998 tarihlerinde tescil edilen tadil mukavelelerinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Baran Yapı - Fıratpen Bayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Baran Yapı - Fıratpen Bayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Baran Yapı - Fıratpen Bayi