Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük logo

Tel: (0216) 538 2525 veya 444 43 65

Adres: Rüzgarlıbahçe Mh. Kayın Sokak, No: 3, Pk: 34805, Kavacık, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (Kayın Sokak) yer alıyor. Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Banka bir yatırım ve kalkınma bankası olarak faaliyet göstermek ve aşağıda yazılı konular da dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Bankacılık Kanunu'nun 4. maddesinde belirtilen ve izin verilen mevduat ve katılım fonu kabulü faaliyetleri hariç, her türlü bankacılık hizmetleri yapmak. Proje Finansmanı ve Diğer Finansman Hizmetleri :Proje finansmanı, finansal kiralama ve diğer finansman konularında garanti ve finansman sağlamak, düzenleyici ve aracı olarak sendikasyon kredileri ile ve diğer finansman projelerinin yönetimi de dahil olmak üzere kredi paketleri sağlanmasında, finansman konularında vekil veya danışman olarak müşteri- lerine ücret mukabil hizmet etmek. Her türlü yatırım ve proje finansmanı kredileri vermek, bu amaçla garanti kefalet ve benzeri işlemler yapmak. Menkul veya gayrimenkul mallar ile gayrimaddi hakları iktisap edebilir ve bunlar üzerinde tasarrufta bulunabilir bu tür malları yönetim kurulu kararı ile devredebilir, rehnedebilir veya ipotek edebilir veya bunlar üzerinde her türlü aynı hak tesis ve fek edebilir bunları kısmen veya tamamen kiralayabilir ve üzerlerinde sair her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir. Her türlü faaliyetleri ile ilgili olarak üçüncü kişilere ait taşınır ve taşınmazlar da dahil olmak üzere, her türlü varlık, hak ve alacaklar üzerinde lehine, münferiden veya müştereken her türlü rehin, ipotek de dahil olmak üzere, her türlü şahsi ya da ayni takyidatları kabul edebilir, kurabilir, bunları serbest bırakabilir, fek'edebilir ve 17. 11. 2006 tarihinde tescil edilen anasözleşme tadil metninde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Bankpozitif A.Ş. | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...