Tel: (0266) 711 1111

Adres: 17 Eylül Mh. Atatürk Caddesi, No: 88, Belediye Başkanlığı Binası, Bandırma, Balıkesir, Türkiye


Bandırma Belediyesi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinin 17 Eylül Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Bandırma Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bandırma Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bandırma Belediyesi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.05 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bandırma Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bandırma Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bandırma Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bandırma Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...