Adres: Bandırma, Bandırma Havaalanı, , Balıkesir, Türkiye


Bandırma 6. Ana Jet Üssü, Balıkesir ili Bandırma ilçesinin 17 Eylül Mah. mahallesinde (Korozman Caddesi) yer alıyor. Bandırma 6. Ana Jet Üssü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bandırma 6. Ana Jet Üssü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bandırma 6. Ana Jet Üssü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bandırma 6. Ana Jet Üssü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bandırma 6. Ana Jet Üssü

0 görüş var

Bandırma 6. Ana Jet Üssü adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Bandırma 6. Ana Jet Üssü
17 Eylül Mah.Korozman Caddesi, Bandırma, Balıkesir.
Bandırma 6. Ana Jet Üssü

Aşağıdaki formu kullanarak Bandırma 6. Ana Jet Üssü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...