Tel: (0266) 486 1001

Adres: Balya, , Balıkesir, Türkiye


Balya Belediyesi, Balıkesir ili Balya ilçesinde yer alıyor. Balya Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balya Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Balya Belediyesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Belediye olarak Köylerinizin gezilecek görülecek yerlerini tanıtıcı resim,reklam vs.koysanız.örneğin Kadıköyün çaybahçesi süper.oturulup keyifle çay yudumlanacak dnlenecek muhteşem bir yer.acıkırsanız hemen içinde doyurucu yemekleri ile Yelizin yeri.küçücük bir köyde daha ne olsun. eminim diğer köylerdede buna benzer güzellikler vardır. saygılarmla.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balya Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balya Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balya Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Balya Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...