Tel: (0212) 473 1515

Adres: Dereboyu Cad. No: 54 Halkalı Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Balnak Nakliyat, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Balnak Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balnak Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Karayolu taşıma yönetmeliği kapsamındaki faaliyetlerde bulunmak, kara hava ve deniz yollarıyla yabancı memleketlerden Türkiye'ye ve Türkiye'den yabancı memleketlere ve Türkiye dahilinde ve Türkiye haricinde insan, eşya vs. mal ve emval nakliyeciliği ve nakliye komisyonculuğu, mümessilliği, acenteliği ve mutavvassatlığı yapmak. İşletme amaç ve konusunun gerçekleştirilmesi için menkul ve gayrimenkul iktisap etmek iktisap ettiği menkul ve gayrimenkullerin ihtiyaç fazlasını başkalarına devretmek bunların üzerinde ipotek vs. ayni haklar tesis etmek kiraya vermek başkalarının tesis menkul ve gayrimenkullerinin üzerinde hak ve alacakların temini için ayni şahsi her türlü ipotek ve teminat alabilmek. Şirketin borçlarını ve alacaklarını teminen ipotek ve rehin vermek rehin almak rehinleri fek ve tadil etmek ve 16. 12. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Balnak Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balnak Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balnak Nakliyat