Tel: (0212) 664 2190

Adres: Belgrad Kapı Y. No: 2 Abdi İpekçi Spor Salonu Arkası Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Balıklı Rum Hastanesi Vakfı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Belgradkapı Caddesi) yer alıyor. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıklı Rum Hastanesi Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıklı Rum Hastanesi Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıklı Rum Hastanesi Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıklı Rum Hastanesi Vakfı

0 görüş var

Balıklı Rum Hastanesi Vakfı adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.34 puan almıştır.
Balıklı Rum Hastanesi Vakfı
Kazlıçeşme Mah.Belgradkapı Caddesi, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 664 2190 Balıklı Rum Hastanesi Vakfı

Aşağıdaki formu kullanarak Balıklı Rum Hastanesi Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...