Tel: (0212) 547 1600

Adres: Belgrad Kapı Y. No: 2 Kazlıçeşme Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Balıklı Rum Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Belgradkapı Caddesi) yer alıyor. Balıklı Rum Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıklı Rum Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vakfın hastanesinde yer alan hastane ünitesinde bakıma muhtaç acizlere halka her türlü sağlık hizmetleri vermek bu husuta gerekli faaliyetlerde bulunmak ve bu faaliyetlerin gerektirdiği her türlü tıbbi malzeme ve levazımatı eczane işletmesi için gerekli alet cihaz ve makinaları yurt içinde ve yurt dışından alımını sağlamak hastane tanıtımı için yayın faaliyetlerinde bulunmaktır,


1 görüş var

    Balıklı Rum Hastanesi
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.2 puan aldı.
  • iyi buldum

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıklı Rum Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıklı Rum Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıklı Rum Hastanesi