Tel: (0212) 547 1600

Adres: Belgrad Kapı Y. No: 2 Kazlıçeşme Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Balıklı Rum Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Belgradkapı Caddesi) yer alıyor. Balıklı Rum Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıklı Rum Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vakfın hastanesinde yer alan hastane ünitesinde bakıma muhtaç acizlere halka her türlü sağlık hizmetleri vermek bu husuta gerekli faaliyetlerde bulunmak ve bu faaliyetlerin gerektirdiği her türlü tıbbi malzeme ve levazımatı eczane işletmesi için gerekli alet cihaz ve makinaları yurt içinde ve yurt dışından alımını sağlamak hastane tanıtımı için yayın faaliyetlerinde bulunmaktır,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıklı Rum Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıklı Rum Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıklı Rum Hastanesi

1 görüş var

  • iyi buldum

    Misafir, 21.11.2010 18:24:00

Balıklı Rum Hastanesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Balıklı Rum Hastanesi
Kazlıçeşme Mah.Belgradkapı Caddesi, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 547 1600 Balıklı Rum Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Balıklı Rum Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...