Tel: (0212) 582 6600

Adres: Balıklı Mah. Sivrikapı Yolu No:8 , Zeytinburnu, 34015 Seyitnizam, İstanbul, Türkiye


Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (Yeni Çiftlik Caddesi) yer alıyor. Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı

0 görüş var

Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.3 puan almıştır.
Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı
Seyitnizam Mah.Yeni Çiftlik Caddesi, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 582 6600 Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Balıklı Rum Ermeni Mezarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...