Tel: (0266) 241 2762

Adres: Dinkçiler Mahallesi, Soma Caddesi, Merkez İlçe, Balıkesir, Türkiye


Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde yer alıyor. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Balıkesir Üniversitesi Necatibey Egitim Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...