Tel: (0266) 241 5839

Adres: Eski Kuyumcular Mahallesi Hükümet Cad. No: 2 Hükümet Konağı, Balıkesir, Türkiye


Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Eski Kuyumcular Mah. mahallesinde (Hükümet Caddesi) yer alıyor. Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü
Eski Kuyumcular Mah.Hükümet Caddesi, Karesi, Balıkesir.
+90(0266) 241 5839 Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Balıkesir Merkez Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...