Tel: (0266) 214 1560

Adres: Eski Kuyumcular Mahallesi Hükümet Cad. No: 2 Hükümet Konağı, Balıkesir, Türkiye


Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Eski Kuyumcular Mah. mahallesinde (Hükümet Caddesi) yer alıyor. Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Balıkesir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...