Balıkesir Büyükşehir Belediyesi logo

Tel: (0266) 243 0400

Adres: Eski Kuyumcular Mh. Vasıf Çınar Caddesi, No: 41, Merkez, Balıkesir, Türkiye


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinin Eski Kuyumcular Mah. mahallesinde yer alıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • yıldırım mah. paşasarayı sokakta oturmaktayım sivri sineklerden dolayı bu yıl cam açamaz hale geldik lütfen belediyemiz gerekli ilaçlamaları yaparsa çok memnun oluruz ve toplu taşıma merkezi çevresindeki başı boş sokak köpekleriyle ilgilide bi çözüm bulunmasını istiyoruz gece gec saatlerde ordan geçen insanlara saldırıyorlar

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balıkesir Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...