Tel: (0212) 594 2293

Adres: 1. Cebeci Y. No: 8 Cebeci Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Balcıoğlu İnşaat, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Cebeci Mah. mahallesinde (1. Cebeci Yolu) yer alıyor. Balcıoğlu İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Balcıoğlu İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü konut apartman toplu konut afet konutları işhanları katlı otoparklar fabrika binaları otel turistik tesis okul binaları. . . kat karşılığı taahhüt şeklinde her türlü inşaat işlerini yapmak inşaatların temelden anahtar teslimine kadar geçen bütün safhalarını gerçekleştirmek ve alıp satmak Şirketin konusu ile ilgili her türlü arsa arazi tarla gibi gayrimenkulü almak satmak kiraya vermek ve kiralamak üzerinde inşaat yapmak yaptırmak ve bu inşaatları almak satmak üzerlerinde her türlü ayni ve şahsi haklar tesicl ettirmek yuriçi ve yurtdışında her türlü inşaat ve taahhüt işlerini yapmak, Şirket konusu ile ilgili her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket sahibi bulunduğu menkul gayrimenkulleri kat karşılığı yapacağı her türlü gayrimenkullerle üzerinde şirket lehine ipotek verebilir tesis ve tescil edebilir ve bunlar üzerinde her türlü ayni ve şahsi hakları hakları tesis edebilir şirket diğer kişi kuruluşlara ait menkul ve gyarimenkullerini ipotek verebilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarına karşılık da menkul ve gayrimenkulleri ipotek alabilir verebilir ve bu ipotekleri fekkedebilir şirket gayrimenkulleri ve kat karşılığı yapacağı her türlü gayrimenkul üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Balcıoğlu İnşaat
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Balcıoğlu İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Balcıoğlu İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Balcıoğlu İnşaat