yazdır
 • Nereye: Balcıoğlu İnşaat adresine

Balcıoğlu İnşaat hakkında

Balcıoğlu İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Şirket her türlü konut apartman toplu konut afet konutları işhanları katlı otoparklar fabrika binaları otel turistik tesis okul binaları. . . kat karşılığı taahhüt şeklinde her türlü inşaat işlerini yapmak inşaatların temelden anahtar teslimine kadar geçen bütün safhalarını gerçekleştirmek ve alıp satmak Şirketin konusu ile ilgili her türlü arsa arazi tarla gibi gayrimenkulü almak satmak kiraya vermek ve kiralamak üzerinde inşaat yapmak yaptırmak ve bu inşaatları almak satmak üzerlerinde her türlü ayni ve şahsi haklar tesicl ettirmek yuriçi ve yurtdışında her türlü inşaat ve taahhüt işlerini yapmak, Şirket konusu ile ilgili her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket sahibi bulunduğu menkul gayrimenkulleri kat karşılığı yapacağı her türlü gayrimenkullerle üzerinde şirket lehine ipotek verebilir tesis ve tescil edebilir ve bunlar üzerinde her türlü ayni ve şahsi hakları hakları tesis edebilir şirket diğer kişi kuruluşlara ait menkul ve gyarimenkullerini ipotek verebilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarına karşılık da menkul ve gayrimenkulleri ipotek alabilir verebilir ve bu ipotekleri fekkedebilir şirket gayrimenkulleri ve kat karşılığı yapacağı her türlü gayrimenkul üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Balcıoğlu İnşaat için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar