Tel: (0212) 637 1520

Adres: Sedir Sok. Fatih Cad. No: 19 Keresteciler Sit. Mehmet Nezihi Özmen Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


Baklavacı Güllüoğlu, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Merter Sokak) yer alıyor. Baklavacı Güllüoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Baklavacı Güllüoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Baklavacı Güllüoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Baklavacı Güllüoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Baklavacı Güllüoğlu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Baklavacı Güllüoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...