Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane logo

Tel: (0212) 321 3444

Adres: Merkez Mh. Eyüpsultan Caddesi, No: 36, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Eyüp Sultan Caddesi) yer alıyor. Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü hamur tatlıları baklava şöbiyet dürüm sarma şekerparesütlü nuriye ekmek kadayıfı vb. tel ve burma kadayıf unlu mamüller yufka börek poğaça simit kuru pasta pizza milföy gözleme imalatı alımı satımı ihracatı ve ithalatını yapmak. Şirket iştigal konularının gerçekleşmesi için nakil vasıtaları iktisap etmek adına tescil ettirmek işletmek kiraya vermek kiralamak ihtiyaç fazlasını satmak şirket maksadına erişmek için gereken makine tesis bina vesaire gibi menkul ve gayrimenkul malları satın almak bu gayrimenkul leri satmak devretmek bunların üzerinde ipotek tesis etmek teminat göstermek inşaat yapmak şirket konuları ile ilgili olan alameti farika marka ihtira beratı lisans konw-how patent imtiyaz gibi gayri maddi hakları iktisap etmek kiralamak ve bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarruflarda bulunabilmek şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gerçek ve tüzel kişi 3. şahısların borçlarına kefil olmak gayrimenkuller üzerinde gerçek ve tüzel kişi 3. şahısların borçlarına teminatı teşkil etmek kaydıyla her türlü ve şekil de ipotek tesis etmek ana sözleşmesinde, 26. 12. 2008 ve 4. 7. 2011 tarihlerinde tescil edilen tadil tasarılarında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane

Aşağıdaki formu kullanarak Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...