yazdır
 • Nereye: Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane adresine

Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane hakkında

Baklavacı Güllüoğlu Mehmet Nejat Güllü Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Her türlü hamur tatlıları baklava şöbiyet dürüm sarma şekerparesütlü nuriye ekmek kadayıfı vb. tel ve burma kadayıf unlu mamüller yufka börek poğaça simit kuru pasta pizza milföy gözleme imalatı alımı satımı ihracatı ve ithalatını yapmak. Şirket iştigal konularının gerçekleşmesi için nakil vasıtaları iktisap etmek adına tescil ettirmek işletmek kiraya vermek kiralamak ihtiyaç fazlasını satmak şirket maksadına erişmek için gereken makine tesis bina vesaire gibi menkul ve gayrimenkul malları satın almak bu gayrimenkul leri satmak devretmek bunların üzerinde ipotek tesis etmek teminat göstermek inşaat yapmak şirket konuları ile ilgili olan alameti farika marka ihtira beratı lisans konw-how patent imtiyaz gibi gayri maddi hakları iktisap etmek kiralamak ve bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarruflarda bulunabilmek şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gerçek ve tüzel kişi 3. şahısların borçlarına kefil olmak gayrimenkuller üzerinde gerçek ve tüzel kişi 3. şahısların borçlarına teminatı teşkil etmek kaydıyla her türlü ve şekil de ipotek tesis etmek ana sözleşmesinde, 26. 12. 2008 ve 4. 7. 2011 tarihlerinde tescil edilen tadil tasarılarında yazılı diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Baklavacı Güllüoğlu Kağıthane için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Baklavacı GüllüoğluTatlıBaklavaTatlıcıCafe

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar