Tel: (0212) 570 4595

Adres: İstanbul Cad. Sahil Y. No: 38 Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad), İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 2-5-6. Mah. mahallesinde (Sahil Yolu Caddesi) yer alıyor. Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad)

1 görüş var

  • BASAD, Çağdaş ve modern bir toplum olma yolunda önemli bir kurum.Ne mutlu sanatseverlere...Bakırköy Belediyesine teşekkürler...

    Misafir, 10.01.2011 19:48:00

Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad)
Ataköy 2-5-6. Mah.Sahil Yolu Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 570 4595 Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad)

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköylü Sanatçılar Derneği (Basad) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...