Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 453 8525 veya (0212) 453 8200

Adres: Akşemsettin Mh. Adnan Menderes Bulvarı (vatan Caddesi), No: 56, Fatih, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde (Vatan Caddesi) yer alıyor. Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.26 puan aldı.
  • Bakırköy Vergi Dairesine işi düşen vatandaş derdini anlatacak bir görevli iletemas edebilmek için çok uğraşmak zorunda.İşlem yapan elemanlar vatandaş ile iletişime geçmeden önce çok fazla nazlanıyor ve göz temasından kaçınıyor.

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...