Tel: (0212) 465 8020

Adres: Yeşilköy Mh. Yeni Havaalanı Caddesi, No: 1, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde (Atatürk Havalimanı Caddesi) yer alıyor. Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü - TASİŞ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...