Tel: (0212) 560 9943

Adres: Rio De Jenerio Cad. No:, Kısım Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Spor Vakfı, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde yer alıyor. Bakırköy Spor Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Spor Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Spor Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Spor Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Spor Vakfı

0 görüş var

Bakırköy Spor Vakfı adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Bakırköy Spor Vakfı
Zeytinlik Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 560 9943 Bakırköy Spor Vakfı

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Spor Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...