Tel: (0212) 571 4101

Adres: Yücetarla Cad. Faziletli Sok. No: 69 Carousel AVM Yakınında Daire: 1 Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Sintigrafi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Faziletli Sokak) yer alıyor. Bakırköy Sintigrafi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Sintigrafi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Sintigrafi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Sintigrafi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Sintigrafi

0 görüş var

Bakırköy Sintigrafi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Bakırköy Sintigrafi
Zuhuratbaba Mah.Faziletli Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 571 4101 Bakırköy Sintigrafi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Sintigrafi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...