Tel: (0212) 572 7971

Adres: Bakırköy, Yavuklular Sk, 2, 34144 Kartaltepe, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Yavuklular Sokak) yer alıyor. Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi

0 görüş var

Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi
Kartaltepe Mah.Yavuklular Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 572 7971 Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Rıfat Ilgaz İlçe Halk Kütüphanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...