Tel: (0212) 542 3930

Adres: Bakırköy PTT Merkez, Zeytınlık Mah. Fısekhane Cad. Yakut Sok. No: 13 / 1, Bakırkoy, , İstanbul, Türkiye


PTT Bakırköy Şubesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Bakırköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Bakırköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Bakırköy cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Bakırköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Bakırköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Bakırköy Şubesi

0 görüş var

PTT Bakırköy Şubesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
PTT Bakırköy Şubesi
Zeytinlik Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 542 3930 PTT Bakırköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Bakırköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...