Tel: (0212) 543 5151

Adres: İncirli Caddesi, No: 22, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.92 puan aldı.
  • Çok memnun kaldım doktorları deneyimli ve ilgililer

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Özel Yaşar Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...