Tel: (0212) 570 4776

Adres: Fişekhane Cad. Milliyetci Sok. No: 1 Zeytinlik Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde yer alıyor. Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı

0 görüş var

Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı
Zeytinlik Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 570 4776 Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Merkez Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...