Tel: (0212) 543 6270

Adres: Bakırköy, Kırmızı Şebboy Sk, 2-24, 34142 Cevizlik, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Cevizlik Mah. mahallesinde (Kırmızı Şebboy Sokak) yer alıyor. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Randevu Telefonu: 0 212 543 41 10


2 görüş var

  Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
  Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.47 puan aldı.
 • hastanelerde yaptırdığım testlerden memnun değilim.hem ilgisizlik hem detaylı inceleme yapılmamakta. tesadüfen Bakırköy de dr ersen alp özbalcı nın muayenehanesine gittim. kendisi radyoloji uzmanı. kendisinin bize göstermiş olduğu ilgi ve en önemlisi bizi bilgilendirmesi beni çok mutlu etti.mutlaka tavsiye ederim

  45/ 5 yıldız
  ,

 • hastanenizde hastalara hic saygı yok,özel hastaneden test yaptırmak icin gitmiştim,ama geri zekalı bagnaz doktorunuz insanlara hizmet etmeyi özel hastane doktorunun sekreteri olmak zannediyor, ben devlet hastanelerinihalkın zannediyordum meğer doktorların keyfi uygulama merkeziymiş.insanlar sizin yüzünüzü görmeye değil tedavi olmaya geliyorlar insan olana bukadar yazı yeter.!!!

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi