Tel: (0212) 543 6270

Adres: Bakırköy, Kırmızı Şebboy Sk, 2-24, 34142 Cevizlik, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Cevizlik Mah. mahallesinde (Kırmızı Şebboy Sokak) yer alıyor. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Randevu Telefonu: 0 212 543 41 10

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

1 görüş var

  • hastanenizde hastalara hic saygı yok,özel hastaneden test yaptırmak icin gitmiştim,ama geri zekalı bagnaz doktorunuz insanlara hizmet etmeyi özel hastane doktorunun sekreteri olmak zannediyor, ben devlet hastanelerinihalkın zannediyordum meğer doktorların keyfi uygulama merkeziymiş.insanlar sizin yüzünüzü görmeye değil tedavi olmaya geliyorlar insan olana bukadar yazı yeter.!!!

    Misafir, 24.08.2010 17:25:00

Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Cevizlik Mah.Kırmızı Şebboy Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 543 6270 Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...