Adres: Bakırköy Belediyesi Spor Tesisi, Bakırköy, 34144 Osmaniye, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde yer alıyor. Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri

0 görüş var

Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri
Osmaniye Mah., Bakırköy, İstanbul.
Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Belediyesi Spor Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...