Adres: Bakırköy, Bağlar Mevkii Sk, 28-30, 34144 Kartaltepe, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Bağlar Mevkii Sokak) yer alıyor. Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı

0 görüş var

Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı adlı mekan, 50 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı
Kartaltepe Mah.Bağlar Mevkii Sokak, Bakırköy, İstanbul.
Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Belediyesi Osmaniye Daimi Halk Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...