Bakırköy Belediyesi logo

Tel: (0212) 414 9777

Adres: Zuhuratbaba Mh. Şükran Çiftliği Sokak, No: 1, Belediye Başkanlığı Binası, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Belediyesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Şükran Çiftliği Sokak) yer alıyor. Bakırköy Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bakırköy Belediyesi
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.
  • bakır köy belediyesi olarak mahzuni şerifi anmanızı ve ogul EMRAH MAHZUNİYİ konuk olarak getirmenizi istiyoruz ozanlarımıza sahip cıkalım

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...