Tel: (0212) 561 1775

Adres: Şen Yuva Sok. No: 8 Narin Apt. Daire: 4 Zuhuratbaba Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Akıl Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Aydın Yuva Sokak) yer alıyor. Bakırköy Akıl Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Akıl Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Akıl ve ruh hastalarına her şekilde ve her yolda hizmet etmek hasta bakım ve tedavisinin gereği yüksek teknoljiye sahip cihazları almak ve işletmek ve vakıf yönetim kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Bakırköy Akıl Hastanesi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Akıl Hastanesi