Tel: (0212) 561 1775

Adres: Şen Yuva Sok. No: 8 Narin Apt. Daire: 4 Zuhuratbaba Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Akıl Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Aydın Yuva Sokak) yer alıyor. Bakırköy Akıl Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Akıl Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Akıl ve ruh hastalarına her şekilde ve her yolda hizmet etmek hasta bakım ve tedavisinin gereği yüksek teknoljiye sahip cihazları almak ve işletmek ve vakıf yönetim kararında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Akıl Hastanesi

0 görüş var

Bakırköy Akıl Hastanesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Bakırköy Akıl Hastanesi
Kartaltepe Mah.Aydın Yuva Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 561 1775 Bakırköy Akıl Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...