Bakırköy Akıl Hastanesi logo

Tel: (0212) 409 1515

Adres: Zuhuratbaba Mh. Demirkapı Caddesi, Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastanesi, Pk: 34147, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Bakırköy Akıl Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Demirkapı Caddesi) yer alıyor. Bakırköy Akıl Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Akıl Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bakırköy Akıl Hastanesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Akıl Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Akıl Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...