Tel: (0458) 211 7295

Adres: Bahir Necati Sorguç Yibo Bayburt, Merkez Bayburt, Türkiye


Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O, Bayburt ili Bayburt Merkez ilçesinin Halfikale (Kaleardı) Mah. mahallesinde (İstikbal Caddesi) yer alıyor. Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O

0 görüş var

Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.9 puan almıştır.
Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O
Halfikale (Kaleardı) Mah.İstikbal Caddesi, Bayburt Merkez, Bayburt.
+90(0458) 211 7295 Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O

Aşağıdaki formu kullanarak Bahir Necati Sorguç Y. İ. B. O ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...