Tel: (0212) 444 0669

Adres: Büyükçekmece, Şht. Polis Gaffar Okkan Cd, 2. Kısım, , İstanbul, Türkiye


Bahçeşehir Belediyesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 2. Kısım Mah. mahallesinde (Şht. Polis Gaffar Okkan Cadde) yer alıyor. Bahçeşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçeşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçeşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçeşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçeşehir Belediyesi

1 görüş var

  • bahçeşehir belediyesinde sıkıntı yok ama pazartürk yönetiminde bell sıkıntılar bulunmaktadır mesela pazartürk yönetim inden murat bey hakkında çoğu esnaf şikayetçi dir maalesef murat bey pazartürk kendi sahsi malı gibi istediği kişilere yeri verip iptal edebiliyor yani esnaf bir şahıs yüzünden zor durumda kalıyor ve sözleşmeli yeri bile iptal edebiliyor keyfi kader . istenirse murat bey hakkında imza toplaya biliriz her kes esnaf olarak şikâyetçiyiz gereğenin yapılmasını saygılarımla arz ederim .not . bay esnaf arkadaşların yerlerini iptal edip bayanlara veriyor ne bulmuşsa bayanlardan 05354874634 05325436816

    Misafir, 10.02.2014 17:09:00

Bahçeşehir Belediyesi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Bahçeşehir Belediyesi
2. Kısım Mah.Şht. Polis Gaffar Okkan Cadde, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 444 0669 Bahçeşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçeşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...