Tel: (0212) 444 0669

Adres: Büyükçekmece, Şht. Polis Gaffar Okkan Cd, 2. Kısım, , İstanbul, Türkiye


Bahçeşehir Belediyesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 2. Kısım Mah. mahallesinde (Şht. Polis Gaffar Okkan Cadde) yer alıyor. Bahçeşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçeşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bahçeşehir Belediyesi
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.
  • bahçeşehir belediyesinde sıkıntı yok ama pazartürk yönetiminde bell sıkıntılar bulunmaktadır mesela pazartürk yönetim inden murat bey hakkında çoğu esnaf şikayetçi dir maalesef murat bey pazartürk kendi sahsi malı gibi istediği kişilere yeri verip iptal edebiliyor yani esnaf bir şahıs yüzünden zor durumda kalıyor ve sözleşmeli yeri bile iptal edebiliyor keyfi kader . istenirse murat bey hakkında imza toplaya biliriz her kes esnaf olarak şikâyetçiyiz gereğenin yapılmasını saygılarımla arz ederim .not . bay esnaf arkadaşların yerlerini iptal edip bayanlara veriyor ne bulmuşsa bayanlardan 05354874634 05325436816

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçeşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçeşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçeşehir Belediyesi