Tel: (0212) 502 2169 veya (0212) 655 8071

Adres: Soğanli Mahallesi, Necati Üçler Caddesi, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Soğanlı Mah. mahallesinde yer alıyor. Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi

1 görüş var

  • benim kuzenlerim ve halam burada öğrenci ve öğretmenn

    Misafir, 04.11.2010 17:58:00

Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi
Soğanlı Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 502 2169 Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...