Tel: (0212) 507 6741

Adres: Eski Londra Asfaltı Adnan Kahveci Bulvarı No: 2 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Medicana Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Bahçelievler Medicana Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Medicana Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Medicana Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Medicana Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Medicana Hastanesi

0 görüş var

Bahçelievler Medicana Hastanesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Bahçelievler Medicana Hastanesi
Siyavuşpaşa Mah.Adnan Kahveci Blv, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 507 6741 Bahçelievler Medicana Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Medicana Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...